آیا استخدام بادیگارد روزانه ممکن است؟ هزینه آن به چه شکلی خواهد بود؟

استخدام بادیگارد روزانه و هزینه های آن

4.3
(8)

ممکن است برای خیلی از افراد دنیا اینکه یک نفر همیشه و همه جا مراقبشان باشد و حواسش باشد که کوچیکترین آسیبی بهشان نرسد، یکی از خفن ترین و هیجان انگیزترین حس‌های دنیا باشد. یک نفر که قدبلند، چهارشانه و قیافه تقریبا غلط اندازی هم داشته باشد که کسی حتی جرات نکند در چشمش نگاه کند. اما خب خیلی از افراد هم هستند که این مسائل برایشان مهم نیست و ترجیح میدهند خودشان از خودشان محافظت کنند یا حتی بعضی‌ها هم این موارد برایشان عادی شده است؛ مثل افراد سیاسی مهم! پس میشود گفت استخدام بادیگارد روزانه می‌تواند بستگی به موقعیت اجتماعی شما داشته باشد.

اگر شما جز افراد دسته اول هستید، حتما این مقاله را بخوانید، شاید بتوانید اون حس و هیجان رو تجربه کنید.

چه افرادی می‌توانند بادیگارد روزانه استخدام کنند؟ اصلاً امکانش برای هرکسی هست؟

آیا همه میتوانند بادیگارد روزانه استخدام کنند؟

همانطور که در شروع صحبتمان گفتیم خیلی از افراد دوست دارند که یک نفر همیشه محافظشان باشه. اما آیا هرکسی نیاز به یک همچین محافظی دارد؟ قطعا نه. درست است که بودن یک بادیگارد خوش‌هیکل و خوشتیپ کنار یک نفر مثل این هست که همیشه کنار چای شما دارچین باشد و همیشه چای شما عطر و طعم خوبی داشته باشد اما دارچین زیادی هم باعث بالا رفتن گرمی بدن شما میشود و بعدها مشکلاتی را برای شما به وجود می‌آورد. اما خب برای یک روز هرکسی که بخواهد می‌تواند این حس را تجربه کند ولی اگر دلیل آن برای موسسه ما که قرار است بادیگارد را در اختیار شما بگذاریم باید کاملا واضح و شفاف باشد.

این دلایل می‌توانند بعضی اوقات منطقی باشند، مثلا شما یک میهمان خاص و خارجی دارید و نمی‌خواهید کوچکترین آسیبی بهشان برسد یا یک بسته مهم و ارزشمند را باید شخصاً جابجا کنید و برای اینکه خیالتان کاملاً از انجام فرآیند راحت باشد، یک بادیگارد شخصی روزانه استخدام می‌کنید. اما خب می‌تواند دلایل غیرمنطقی هم داشته باشد. مثلا شما برای سورپرایز کردن شریک زندگیتان از منزل تا جایی که باهم قرار دارید بادیگارد و اسکورت استخدام کنید تا خیلی خیلی احساس خاص بودن کنند. یا می‌توانید برای یکی از روزهای خاص زندگیتان مثل جشن عروسی بادیگارد برای خودتان و همسرتان استخدام کنید تا خیلی خاص و متفاوت از بقیه افراد جشن خود رو برگزار کنید. اما لطفا برای خودتان هم که شده همیشه این نکته را در نظر داشته باشید که داشتن بادیگارد از دید عموم برای یک فرد غیر سیاسی اتفاق خیلی طبیعی و رایجی نیست؛ پس قبل از اقدام کردن همه جوانب تصمیمتان را بسنجید.

حالا برویم ببینیم اصلا شرایط استخدام بادیگارد روزانه و جزئیات آن به چه شکلی هست.

آیا بادیگارد روزانه از لحاظ توانایی تفاوتی با بقیه بادیگاردها دارد؟

تفاوت بادیگارد روزانه با دیگر بادیگاردها

اگر شما هم مثل من تا حالا بادیگارد نداشتید و اطلاعات خاصی در این زمینه ندارید، ممکن است این سوال برای شما پیش آید که چون من فقط یک برای یک روز می‌خواهم بادیگارد استخدام کنم ممکن است یک محافظ شخصی تازه‌کار یا ضعیف در اختیار من قرار داده شود. اما خب بنده اینجا هستم که این سوالات رو از ذهنتون به شکل کامل پاک کنم. پس، نگران نباشید!

قبل از همه چیز باید بهتون بگم که ما اصلا چیزی به عنوان بادیگارد تازه‌کار یا ضعیف نداریم؛ تمام بادیگاردهای مجموعه ما سال‌های سال سختی کشیدند و ورزش کردند و با تمرین و ممارست و آموزش‌های سنگین به اینجایی که الان هستند رسیدند. حتی بعضی از آنها سابقه عضویت در نیروهای ویژه هم دارند. پس اصلا نگران شایستگی‌ها و کیفیت بادیگاردی که استخدام می‌کنید نباشید.

سوال دیگری که ممکن است باز برای شما پیش آید این است که چون کار شما فقط یک روز هست و ممکن است خطر خاصی شما را تهدید نکند پس بادیگارد شما هم لازم نیست که خیلی کاربلد باشد. اینجا باز باید به شما بگویم که ما اصلا نیروی غیر کاربلد نداریم. ولی در کنار این تعریف از خودی که کردم باید به شما بگویم که خطر همیشه در کمین است و به قول قدیمی ترها اتفاق یک باره. ولی وقتی یک بادیگارد کاربلد که توانایی محافظت و پیشبینی تهدیدات و خطرات را داشته باشد شما حتی خیالتان از بابت اتفاق‌های یکباره هم راحت میشود.

شرایط استخدام بادیگارد روزانه به چه شکلی هست؟

خب حالا که هر چیز لازم را در مورد داشتن بادیگارد روزانه و مشخصاتش خدمتتان گفتم و سوالاتتان کاملا رفع شده است، وقت آن است بدانیم که چگونه و با چه شرایطی میتوانیم یک بادیگارد روزانه استخدام کنیم. درست است که بالاتر گفتیم شما میتوانید برای خودتان یک بادیگارد روزانه استخدام کنید و لذت آن را ببرید، اما خب یک سری شرایط هم هست که باید دانست.

برای اینکه محافظت از شما به شکل کامل صورت بگیرد و خدایی نکرده شما دچار آسیب نشوید و یا حتی اگر برنامه شما سورپرایز و انجام یک فرآیند است و حتما میخواهید که به بهترین شکل ممکن انجام شود، باید تمامی جزئیات و شرایط را برای مشاورهای ما توضیح دهید تا ما هم به بهترین شکل ممکن از پس مسئولیت شما برآییم.

یک سری از مواردی را که نسبت به باقی موارد از اهمیت بیشتر برخوردار هستند را اینجا بیان می‌کنیم:

  • مدت زمان مراقبت از شما
  • خطرات احتمالی
  • موقعیت مکانی
  • نقاط رفت و برگشت و مسیرهای مدنظر
  • جزئیات کامل و قدم به قدم برای انجام مراسم
  • شکل و نوع مناسبت
  • وسیله نقلیه مدنظر برای اسکورت و محافظت

حالا چرا اصلاً این همه جزئیات باید گفته شود؟

اولین، مهمترین و اصلی ترین دلیل برای برنامه ریزی قدم به قدم و با جزئیات، محافظت از شماست. برای یک محافظت کامل و اجرای مناسب ما باید هرچیزی که مربوط به آن برنامه یا هدف شما میشود را بدانیم تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن از شما محافظت کنیم یا برنامه شما را به بهترین و خاص‌ترین شکل ممکن برایتان اجرا کنیم.

تمام این موارد و برنامه ریزی‌های مربوط به آن را می‌توانید از طریق مشاوره تلفنی یا حضوری با تیم مشاوره ما انجام دهید و باقی جزئیات را بسپارید به تیم حرفه‌ای ما.

3 مورد رایج برای استخدام بادیگارد روزانه

اول صحبتمان خیلی گذرا و کلی به شما یک یا دو مورد که میتوانید برایشان بادیگارد شخصی استخدام کنید را گفتم. ولی الان به شکل جزئی و کامل‌ در مورد 3 موقعیت رایج‌تری که ممکن است برایتان پیش آید و بخواهید بادیگارد روزانه استخدام کنید صحبت می‌کنیم.

1- بادیگارد روزانه برای محافظت شخصی

ممکن است شما برای منتقل کردن یک شیء گرانبها یا جابجایی مقدار زیادی پول نقد که حتما باید شخصا توسط خودتان انجام شود نیاز به یک محافظ شخصی داشته باشید. یا ممکن است یک میهمان خاص داشته باشید که بخواهید با اطمینان و خیال راحت به مکان مورد نظرتان برسد. برای تمام موارد به این شکل، استخدام یک بادیگارد روزانه به شما پیشنهاد می‌شود.

2- برگزاری مراسم و اجرای تشریفات

اگر شما هم مثل من آدمی هستید که دوست دارید همه چیزتان با بقیه متفاوت باشد و با بقیه فرق داشته باشید، خیلی با دقت این تیتر را بخوانید. شما می‌توانید برای خاص‌تر کردن جشن عروسیتان و یا برگزاری یک مراسم سالگرد ازدواج خاص و سورپرایز کردن شریک زندگیتان و یا موارد این چنینی، یک یا چند بادیگارد روزانه استخدام کنید تا به بهترین و متفاوت‌ترین شکل ممکن مراسمتان برگزار شود.

3-راننده و بادیگارد، باهم

در طول روز برای انجام کارهای خاص و مهمتان ممکن است مسیرهای زیادی را محبور باشید طی کنید و اینکار ممکن است شما را خسته کند. اما مسئله فقط خسته شدن نیست؛ کسی که هم راننده باشد و هم بادیگارد، تحت شرایط خاص و پرخطر، می‌تواند عکس العمل مناسبی داشته باشد و باعث دفع خطرات احتمالی از شما شود. کاری که یک راننده عادی نمیتواند برای شما انجام دهد. پس اگر کارتان نیاز به رفت و آمد های زیادی دارد، من به شما این مورد را پیشنهاد می‌کنم.

بجز موارد بالا ممکن است شما برای موقعیت‌های دیگری هم نیاز به استخدام محافظ روزانه داشته باشید که می‌توانید با تیم مشاوره ما در تماس باشید تا مناسبت‌ترین خدمات به شما ارائه شود.

هزینه‌های استخدام بادیگارد روزانه

راننده و بادیگارد شخصی

موضوع هزینه و قیمت تقریبا در همه چیز اولویت اول یا دوم هرکسی برای انتخاب کردن یا نکردن یک کالا یا خدمات بخصوص به حساب می‌آید. اما وقتی بحث محافظت از جان و مال باشد، اهمیت هزینه خیلی خیلی کمرنگ میشود و اولولیت اول می‌شود سلامت جان و مال. از طرفی برای ما هم همیشه سلامت و رضایت مشتری در اولویت اول بوده و همیشه سعی کردیم که تحت هر شرایطی بهترین خدمات را ارائه دهیم و رضایت مشتری را جلب کنیم. به خاطر همین توافق و سود دو طرفه، آخرین چیزی که شما باید نگرانش باشید، هزینه استخدام بادیگارد روزانه‌تان است. فقط کافیست تا نوع خدمات و شرایط رو به ما بگویید تا مشاورین ما هم بهترین خدمات را با بهترین قیمت به شما پیشنهاد دهند.

بعد از اینکه نوع برنامه شما مشخص شود، مشاورین مجموعه یک سری پلن و برنامه را با قیمت‌های متفاوت  به شما ارائه میدهند که بسته به نوع خدماتی که شما درخواست کردید، از هم دیگر متمایز می‌شود.

نوع قرارداد پرداختی که به شما ارائه میشود از نوع روزانه هست؛ یعنی به ازای هر روزی که ما نیروی خود را در اختیار شما قرار می‌دهیم، شما متقبل هزینه می‌شوید. به همین خاطر شما به راحتی می‌توانید برای برنامه محافظتی خودتان برنامه ریزی مالی کنید و اگر صلاح دانستید آن را طولانی‌تر و یا کوتاه‌تر کنید.

در آخر برای استخدام بادیگارد روزانه باید چه اقدامی کرد؟

خب همراهان عزیز و گرامی من، من در این مقاله تمامی جزئیات مربوط به استخدام بادیگارد روزانه را برایتان گفتم و امیدوارم که برای شما مفید واقع شده باشد. الان که به این جای مطلب رسیدید هیچ سوالی نباید در مورد بادیگارد روزانه داشتن در ذهنتان باشد اما همیشه این را در نظر بگیرید که برای گرفتن بهترین تصمیم، همیشه باید اطلاعات بیشتری داشت و بیشتر فکر کرد. پس یادتان نرود که با تیم مشاوره ما در ارتباط باشید. این پایین هم هر نظر، پیشنهاد و انتقادی نسبت به این مقاله دارید را می‌توانید منتقل کنید تا به بهتر شدن ما کمک کنید.

سلامت و پیروز باشید.

سوالات متداول

بله، شما می‌توانید به صورت روزانه نیز برای خود بادیگارد استخدام کنید.

مبلغ دریافتی بادیگارد می‌تواند بر اساس نوع حفاظت متغیر باشد و برای بادیگاردهای روزانه این مبلغ به صورت روزانه است نه ساعتی.

بادیگارد و راننده شخصی وجه تشابهات زیادی با هم دارند ولی قطعا یکسان نسیت.
برای اطلاعات بیشتر مقاله استخدام راننده شخصی و بادیگارد در سال 1401 را مطالعه کنید.

محتوای این پست چطور بود؟

بر روی ستاره جهت رای دهی کلیک کنید!

متوسط رای 4.3 / 5. تعداد رای: 8

هنوز کسی نظری نداده است !

5 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما تماس بگیرید

تماس بگیرید