راننده شخصی و خانوادگی VIP برای فرزند خودم

استخدام راننده شخصی

3.6
(14)

در دورانی هستیم که زمان با ارزش‌ترین داریی ما محسوب می‌شود، با این وجود ناچاریم روزانه زمان زیادی را در ترافیک شهری بگذرانیم؛ علاوه بر مسئله زمان، رانندگی در شهر مشکلات دیگری مانند دست و پنجه نرم کردن با مردم و اعصاب‌خردی های فراوان را برایمان به همراه می‌آورد.

حالا برای چند ثانیه زندگی خود را بدون مشکلات و دغدغه های رانندگی تصور کنید، در چنین شرایطی چقدر موقعیت رشد و آسودگی‌خاطر بیشتری دارید؟

به نظر من که چنین آرامشی را می‌توانیم در یک عصر دل‌انگیز، که لبه پنجره نشسته‌ایم و در حال نوشیدن چای دارچین داغ هستیم تجربه کنیم؛ حالا فرض کنید این آرامش در سراسر زندگی‌تان جاری شود.

حالا اگر شما در وضعیت مالی نسبتاً مناسبی قرار دارید، به دست آوردن این آرامش خیلی دور از دسترس نیست. شما می‌توانید با استخدام یک راننده شخصی برای خانواده و فرزندان خود، دغدغه‌های ترافیک شهری را از زندگی‌تان حذف نمایید.

اما به راستی چه ویژگی هایی برای یک راننده شخصی لازم است؟ از کجا می توانیم یک راننده مطمئن استخدام کنیم؟

چرا باید راننده شخصی و خانوادگی استخدام کنیم؟

می‌توان گفت لزوماً منظورمان از نداشتن وقت کافی، نرسیدن به امور روزمره و دغدغه های کاری نیست. در اکثر اوقات معنای آن عدم وقت کافی برای تفریح کردن، سفر رفتن و انجام کارهایی از این قبیل است؛ به همین دلیل، شاید تنها زمانی اهمیت آن را احساس کنیم که می‌بینیم برای رسیدن به سرگرمی‌ها و کارهای شخصی خود تایم مناسبی پیدا نمی‌کنیم و یا اوقاتی که در کنار عزیزان خود می‌گذرانیم کاهش پیدا می‌کند. در این شرایط است که متوجه زمان هایی می‌شویم که مشغول انجام دادن کار های غیر ضروری هستیم.

 اگر شما هم زمان زیادی از روز را مشغول کار کردن هستید، استخدام راننده شخصی می‌تواند انرژی زیادی را برای شما ذخیره کند. هنگامی که نمی‌توانید فرزندان خود را در مسیر همراهی کنید، یا به دلیل فعالیت‌های مختلف آن‌ها در خارج از خانه به راننده‌ی دیگری احتیاج دارید، استخدام راننده‌ی خانوادگی با مهارت بالا در انجام مسئولیت های مختلف که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم، گزینه ای مناسب پیش روی شماست.

استفاده از راننده شخصی برای فرزندانمان چه مزیت هایی را در بر دارد؟

خدماتی که راننده شخصی‌تان ارائه می‌دهد فراتر از رانندگی و رساندن شما به مقصد است. مهارت‌هایی که یک راننده خانوادگی ایده‌آل بر آن مسلط است، برای شما مزیت های بسیاری به همراه خواهد داشت که همین امر آن را با استفاده از سایر وسایل حمل و نقل، از زمین تا آسمان متفاوت می‌کند.

کاهش نگرانی و افزایش آرامش خود و خانواده‌مان

کاهش نگرانی با استفاده از راننده شخصی

واگذاری مسئولیت جابه‌جایی عزیزانمان به فردی که علاوه بر تجربه و توانایی بالا در رانندگی، توانایی بالا در برخورد با مشکلات احتمالی را دارد، سبب ایجاد حس اطمینان و آرامش می شود. همچنین می‌توان گفت شما یا فرزندانتان اضطراب رسیدن به موقع در مقصد را نیز کمتر تجربه خواهید کرد و این اتفاق سبب افزایش تمرکز و بازدهی‌تان می‌شود.

افزایش بازدهی در زندگی با کمک راننده شخصی یا خانوادگی

با استخدام راننده‌ شخصی برای فرزندانتان، علاوه‌بر آن که امنیت آنها را هنگام جا به جایی در مسیر تا حد زیادی تضمین می‌کنید، می‌توانید سطح کارآمدیشان را نیز ارتقا دهید.

فرض کنید نگرانی جابه‌جا شدن و رسیدن به مقصد در زمانی معین از زندگی شما حذف شود؛ بی‌شک اجرای موراد ذکر شده در افزایش کارآمدی شما و فرزندانتان تاثیر به‌سزایی می‌گذارد و برای شما رفاه و آسایش را به همراه می‌آورد.

8 وظیفه اصلی راننده خانوادگی چیست؟

بر خلاف تصورات عموم، وظایف راننده شخصی می تواند بسیار گسترده‌تر از یک حمل و نقل ساده باشد؛ اما وظیفه اصلی آنها حفظ امنیت و آرامش سرنشینان است. در ادامه به چند عنوان از وظایف اصلی رانندگان شخصی اشاره می کنیم.

آگاهی بالا از مسیر و رانندگی ایمن

آگاهی بالا نسبت مسیر های موجود و انتخاب صحیح آن، از اصلی‌ترین عوامل کوتاه‌تر شدن زمان سفر می باشد. طبیعتا هر چه زمان سفرمان کوتاه‌تر باشد می‌توانیم زمان بیشتری را به استراحت کردن، وقت گذراندن با خانواده و… اختصاص دهیم.

همچنین مهارت بالا در رانندگی را می‌توان مهم‌ترین فاکتور یک راننده خوب دانست، زیرا این عامل باعث کاهش اظطراب سرنشینان و افزایش اعتماد به راننده می شود.

رعایت آداب و اخلاق در هنگام استفاده سرنشینان از خودرو

رعایت آداب توسط راننده شخصی

رعایت احترام و اخلاق پسندیده توسط راننده شخصی، یکی از ویژگی های مهم برای سرنشینان خودرو است زیرا یک راننده خوش رفتار، می‌تواند سبب افزایش احترام اجتماعی و بهبود جایگاه اجتماعیتان می‌شود.

از طرفی دیگر، حتما برای شما هم پیش آمده که کودکی را که به سختی در حال سوار شدن خودرو می باشد را دیدید یا بانوی مسنی که استفاده از خودرو برایش بسیار سخت است. یکی از وظایف مهم راننده شخصی، کمک به افراد کم توان به‌منظور استفاده از خودرو می باشد.

محافظت از حریم شخصی خانواده

هنگام استفاده از خودرو ممکن است مکالمات و اطلاعات زیادی بین افراد رد و بدل شود، اما حفاظت از این اطلاعات و حریم شخصی خانواده از مسئولیت های راننده می باشد.

راننده‌ای که مدت زمان طولانی را با اعضای خانواده سپری می‌کند، محافظ اسرار آنهاست. ایجاد رابطه‌ای حرفه‌ای و موثر با اعضای خانواده و ایجاد فضایی امن و سرشار از اعتماد برای خود و خانواده‌ای که به آنها خدمت می‌کند، از ملاک های یک راننده خانوادگی خوب است؛ فضایی که به سود هر دو طرف رابطه است و راحتی و اطمینان هر دو طرف را به دنبال دارد.

آیا مراقبت از خوردو از وظایف راننده است؟

در اکثر مواقع، خودرو توسط فرد استخدام کننده در اختیار راننده خانوادگی قرار می‌گیرد؛ اما وظیفه حفظ و نگهداری آن بر عهده راننده است. مسئولیت محافظت ظاهری و داخلی ، نظافت از خودرو، توجه به زمان سرویس های دوره‌ای، توجه به خردگی لاستیک ها ، لنت ها و… از وظایف راننده خانوادگی می باشد.

ایجاد امنیت فرزندانمان، شرط مهم!

حفاظت از جان سرنشینان توسط راننده شخصی

حفظ امنیت و مراقبت از افراد کوچک‌تر خانواده مخصوصا کودکان در هنگام استفاده از خودرو از دیگر مسؤلیت های راننده خانوادگیمان می باشد به طور مثال در هنگام استفاده از خودرو برای فرزندانمان به مقصد مدرسه یا خانه از مهم‌ترین نکات و وظایف راننده، حفظ امنیت سرنشینان می باشد.

زمان بندی درست یکی از مسائلی است که بسیار با حفظ امنیت در ارتباط است؛ پس می توان گفت یک راننده خوب با وجود دو ویژگی بالا تفاوتی اساسی با تاکسی ،اسنپ و بقیه وسایل حمل و نقل عمومی ایجاد می‌کند.

چه ویژگی هایی راننده شخصی شما را از بقیه رانندگان جدا می کند؟

همان‌طور که در قسمت بالا بیان شد، مهارت رانندگیِ یک راننده، مهم ترین ویژگی برای استخدام اوست، اما وجود چند ویژگی خاص، سبب ایجاد تفاوت‌های بسیاری می‌شود. می‌توان گفت این ویژگی‌ها راننده‌ی خوب را از عالی جدا می‌کند‌.

ظاهری آراسته و باوقار

ظاهر آراسته راننده شخصی

شما زمان زیادی از روز را با راننده خود سپری می کنید پس راننده‌ای خوش‌لباس و خوش‌پوش بسیار بر اعتبار اجتماعی شما تاثیر میگذارد.

شما یا فرزندانتان بیشتر فعالیت های‌ روزمره خود را با همراهی راننده خانوادگی به انجام می‌رسانید. پس یقینا به همراه داشتن راننده‌ای با ظاهر آراسته و رسمی، بر وجهه‌ی اجتماعی شما تأثیرگذار است. به همان میزان راننده که فاقد ظاهری حرفه ای باشد، می‌تواند جایگاه اجتماعیتان را به عنوان کسی که او را استخدام کرده است به خطر بیاندازد.

توانایی کار در هر ساعتی از شبانه روز

به علت امکان ایجاد کار در هر ساعت از شبانه روز برای هر یک از اعضای خانواده، بهتر است از راننده‌ای استفاده کنیم که توانایی کار در هر ساعت از شبانه روز را داشته باشد.

انعطاف فرد در پذیرش ساعات کاری غیر معمول از شرایطی است که باید هنگام استخدام راننده‌ خانوادگی در نظر داشته باشید.

خانواده‌ای را تصور کنید که به علت دغدغه‌های فراوان تنها می‌تواند آخر هفته خود را به تعطیلات اختصاص دهد، پس برای این امر به راننده‌ای احتیاج دارد که آخر هفته ها هم در دسترس باشد.

وقت شناسی، ویژگی مهم راننده خانوادگی

همان‌طور که در قسمت های قبلی اشاره شد، زمان فاکتوری موثر بر بسیاری از مسائل از قبیل امنیت، افزایش بهره‌وری و… می باشد.

 در بیشتر موارد اصلی‌ترین دلیل خانواده ها برای استخدام راننده‌ی شخصی برای فرزندانشان، رسیدن به برنامه‌های روزانه در زمان معین است. راننده ای که نتواند در زمان تعیین شده در محل حضور پیدا کند یا اینکه نتواند همراه خود را به موقع به مقصد برساند، نمی‌تواند به عنوان راننده خانوادگی مفید ایفای نقش کند.

آیا راننده خانوادگی فقط مسئولیت رانندگی دارد؟

در جواب این سوال باید این نکته را گوش زد کنیم که در بسیاری از مواقع مسئولیت راننده‌ی خانوادگی تنها جا‌به‌جایی اعضا خانواده نیست بلکه ارسال پیام یا جابه‌جایی افراد یا حتی خرید‌های منزل از مسئولیت هایی می باشد که گاها بر عهده راننده می باشد.

از دیگر مواردی که می توان از راننده انتظار داشت حمل وسایل شخصی، چمدان یا خرید‌های اعضای خانواده در صورت نیاز می باشد.

استخدام راننده شخصی از تیم آریاگارد

از آنجا که راننده شخصی فرزند شما نقش حساس و مهمی در زندگی‌تان ایفا می‌کند و قرار است که تایم زیادی را با شما یا خانواده‌تان بگذراند، لازم است فردی را برای این کار انتخاب کنید که مهارت‌های موردنیاز را داشته باشد؛ از آن مهم‌تر، این فرد باید معتمد باشد تا شما بتوانید با خیال راحت و آسوده مسئولیت انتقال خود و فرزندانتان را به او بسپرید.

شرکت آریاگارد از سال 98، به صورت تخصصی در زمینه محافظ و راننده شخصی یا خانوادگی فعالیت می‌کند. بنابراین اگر قصد استخدام راننده VIP برای خانواده و فرزندتان را دارید، آریاگارد بستری امن و مطمئن، متشکل از بهترین رانندگان، برای شما به ارمغان می‌آورد.

خدماتی که راننده شخصی‌تان ارائه می‌دهد فراتر از رانندگی و رساندن شما به مقصد است. مهارت‌هایی که یک راننده خانوادگی ایده‌آل بر آن مسلط است، برای شما مزیت های بسیاری به همراه خواهد داشت که همین امر آن را با استفاده از سایر وسایل حمل و نقل، از زمین تا آسمان متفاوت می‌کند.

– ظاهری آراسته و باوقار
– توانایی کار در هر ساعتی از شبانه روز
-وقت شناسی، ویژگی مهم راننده خانوادگی

محتوای این پست چطور بود؟

بر روی ستاره جهت رای دهی کلیک کنید!

متوسط رای 3.6 / 5. تعداد رای: 14

هنوز کسی نظری نداده است !

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما تماس بگیرید

تماس بگیرید