استخدام محافظ حرفه‌ای و بادیگارد سال 1401

استخدام بادیگارد و محافظ حرفهای سال 1401

3.9
(13)

استخدام محافظ حرفه‌ای؛ در جهان پر هیاهوی امروز آرامش و امنیت بزرگترین گنجینه‌های ما شدند. اکثر فعالیت‌ها و اهداف ما هم ریشه در رسیدن به همین
امنیت و آسودگی خیال داره.
اما متاسفانه وقتی این دو نعمت از ما سلب بشه تازه میفهمیم چه چیزی رو از دست دادیم و بدون آن‌ها چقدر زندگی سخت و
تقریبا غیرممکنه. کافیه اتفاقی، فردی، نگرانی و استرسی این امنیت ما رو برهم بزنه و حتی کمی مورد تهدید قرار بده. زمین و
زمان رو به هم میدوزیم تا آرامش و امنیت گرفته شده رو به خود و خانواده‌مون برگردونیم.
اما از قدیم گفتن عالج واقع قبل از وقوع واقعه باید کرد. قبل از این که نشانه‌هایی از ترس در قلب ما شروع به رشد بکنه باید فکر
چاره کرد و راه‌های نفوذ هرگونه خطری رو بست.
یکی از کارهای مهم و اساسی که میشه برای جلوگیری از خدشه دار شدن امنیتمان بکنیم استخدام بادیگارد با تجربه و حرفهای
است

آیا من به بادیگارد نیاز دارم؟

استخدام محافظ حرفه‌ای و بادیگارد چه نیاز هایی دارد؟

حفاظت از اشخاص مهم

اولین موقعیتی که معمولا به ذهن اکثر ما میرسد، حفاظت از اشخاص مهم است. افراد تاثیرگذار در جامعه به خاطر نفوذ و
اختیارات‌شان، همچنین توانایی و ذکاوتی که در حوزه خود دارن همواره در کانون توجهات اطرافیان هستند و هر لحظه ممکن
است ترکش‌های کینه‌ورزی و حسادت کسانی که خود بویی از موفقیت و انسانیت نبرده‌اند امنیت و زندگی آنها را مورد تهدید قرار
دهد. در این شرایط استخدام یک محافظ شخصی حرفه‌ای میتواند زندگی بهتر و با خیال آسودهتری برای این اشخاص فراهم کند.

انتقال وسایل با ارزش

شرایط دیگری که وجود یک بادیگار در آن بسیار مهم و ضروری است، زمانی است که شما قصد جابهجا کردن محموله مهمی را دارید. این محموله میتواند شامل مقدار قابل توجهی پول، طلا و یا به طور کل هر چیزی که برای شما ارزش زیادی دارد، شود. با به همراه داشتن محافظ شخصی هم میتوانید مطمئن شوید بستهتان از دست سارقان در امان است و هم سالم و صحیح، درست مانند زمانی که در مبداء تحویل گرفته شده به مقصد خواهد رسید.

برگزاری سیمنار و همایش

اگر سمینار یا همایش بزرگی را در پیش دارید، مطمئناً یکی از مسائلی که فکر شما را مشغول خواهد کرد تامین امنیت مراسم است. اما نگران نباشید؛ با استخدام یک بادیگارد حرفه‌ای و با تجربه همایش‌های شما به عالی‌ترین شکل ممکن برگزار خواهد شد. به طوری که چه شرکت کنندگان و چه برگزار کنندگان از لذت حضور در چنین فضایی بدون هیچ دلشوره و دغدغه‌ای از بابت مسئله امنیت، بهره خواهند برد.
برگزاری مراسم های عروسی و مهمانی در مجموعه آریاگازد

برگزاری مراسم‌های عروسی و مهمانی

مراسم‌های عروسی و مهمانی‌های باشکوه شما هم موقعیت و شرایط دیگری است که امکان دارد، قبل و در هنگام برگزاری نیاز به یک محافظ شخصی و آموزش دیده داشته باشید.
اگر مهمان‌های شما شخصیت‌های بزرگ و مهمی هستند یا وسایل موجود در مراسم برای شما ارزشمنداند و حتی اگر از رخ دادن اتفاق های دلخراش و خارج از تصور در برنامه‌تان نگران هستید، لطفا ریسک نکنید و قبل از هر تصمیم دیگری با یک مرکز خوب که آزمایشش را پس داده برای استخدام بادیگارد هماهنگ کنید.

سرویس تشریفات در مراسمات

برگزاری مراسمات به گونهای که به یادماندنی شود و تا مدت‌های بعد هم سر زبان‌ها باشد، دغدغه افراد زیادی است. معمولا هم
افراد برای اینکه مهمانی و مراسمات‌شان به آن شکوه و جلال مدنظر برسد، کارهای فراوانی انجام میدهند. اما متاسفانه گاهی به
هدفی که داشته‌اند آن طور که باید و شاید نمی‌رسند و به جای این که در پایان، شاهد نتیجه دادن زحمات و تلاش‌هایشان باشند
و لبخندی از سر رضایت بزنند، ناامیدانه مهمان‌ها را بدرقه میکنند.
اما ما برای هر چه بهتر و به یادماندنی‌تر برگزارشدن مراسم‌های شما سرویس تشریفات با ماشین‌های لوکس همراه با بادیگارد
شخصی را پیشنهاد میدهیم تا خاطرهای فراموش نشدنی از مراسمی که شما تدارکت دیده‌اید در ذهنها باقی بماند.

از کجا میتونم مطمئن بشم بادیگاردی که استخدام میکنم مهارت‌های کافی رو داره؟

حتما برخورداری محافظ از ویژگی‌هایی مثل تسلط کامل در دفاع شخصی، داشتن اندام ورزیده، مهارت استفاده از سلاح‌های گرم و… رو مطلع هستید و در صورتی که اطلاعات کافی درباره این موضوع ندارید میتونید به مقاله‌هایی که لینک آن در زیر قرار داره مراجعه کنید.
اما در این جا میخواهیم درباره ویژگی‌های دیگری که کمتر از آن‌ها حرفی به میان آمده است، صحبت کنیم. نکاتی که عدم دقت به آن ها ممکن است به تجربه‌ای نه چندان خوشایند منجر شود، تجربه‌ای کاملا برخالف هدف شما از استخدام بادیگارد مسلح و حرفهای.

سرعت عمل بالا، شرط اصلی استخدام بادیگارد

میتوانم به قطع بگویم اگر محافظ شخصی که استخدام میکنید، سرعت عمل نداشته باشد، تبریک میگم شما هرکس دیگه‌ای به جز بادیگارد استخدام کردهاید!
تمام آرامش ما زمانی که محافظ شخصی در کنار ماست به این دلیل است که میدانیم سرعت عمل او از اتفاقات ناگهانی بسیار بیشتر است و قبل از وقوع هر خطر، از رخ دادن آن مطلع شده و جلویش را میگیرد.

زبان بدن و رفتارشناسی، مهارتی ضروری برای محافظان شخصی

بادیگارد چگونه از وقوع خطر مطلع میشود؟ یکی از این روشها آشنایی محافظ با زبان بدن است. او با در نظرگرفتن کوچک‌ترین حرکات در اطرافش و تحلیل به موقع آن‌ها رفتار و واکنش بعدی افراد را پیش‌بینی میکند و عکسالعمل مناسب را نشان میدهد.

هوش بالا یعنی انتخاب واکنش صحیح در زمان صحیح

حال فرض کنید محافظ شخصی شما سرعت عمل بالایی دارد و به موقع واکنش نشان میدهد. اما چه واکنشی؟
برای مقابله و خنثی کردن هر کنش راه‌های فراوانی برای واکنش دادن وجود دارد اما فقط تعداد محدودی از این راه‌ها درست هستند و امنیت و آرامش ما را در پی دارن.
هوش بادیگارد شما تعیین کننده است که کدام راه انتخاب میشود. راه درست یا غلط؟
محافظ شخصی، شوماخری در کنار شما
حتما صحنه های تعقیب و گریز با ماشین را در فیلمهای اکشن زیاد دیده‌اید. ما دقیقا از همچین مهارتی حرف میزنیم. یک محافظ حرفهای باید دست فرمان خوبی داشته باشد و مسلط به مهارت رانندگی فرار باشد. در واقع چیزی از شوماخر کم نداشته باشه!

محافظ شما توانایی زندگی در شرایط سخت رو داره؟

بادیگارد ساعات زیادی رو باید در کنار سوژه خود باشه و بدون چون و چرا همراهیش کنه. در هیچ شرایطی حتی در سرمای زمستان و آفتاب سوزان تابستان هم نباید به اندازه سر سوزنی از وظایف خود کوتاهی کنه و خطایی از طرف او صورت بگیره. چون لحظه‌ای غفلت ممکن نتایج جبران ناپذیری رو به همراه داشته باشه. به همین دلیل محافظ منتخب شما باید توانایی تحمل شرایط سخت و طاقت فرسا رو داشته باشه و وظیفه خود که محافظت از جان و مال شماست رو در دشوارترین موقعیت‌ها هم به درستی انجام بده.
یکی از راه‌هایی که تضمین میکنه محافظی که استخدام کردید تمام این ویژگی‌ها رو داره، معتبر و حرفهای بودن شرکتی است که به آن برای استخدام بادیگارد درخواست میدهید. پس حتما با تحقیق و وسواس بسیار شرکت مورد نظر خود را انتخاب کنید.

برای استخدام بادیگارد و محافظ حرفه‌ای و با تجربه شرایط خاصی باید داشته باشیم؟

شاید فکر کنید استخدام بادیگارد مسلح و با تجربه نیازمند پشت سر گذاشتن مراحل حوصله سر بر و زیادی است. به قدری که در اواسط کار از استخدام محافظ شخصی منصرف شوید و تصمیم بگیرید با نگرانی‌ها و فقدان احساس امنیت بسازید. اما نگران نباشید. چرا که استخدام بادیگارد به اندازه پر کردن فرمی بسیار کوچک زمان شما را میگیرد و بقیه کارها به دست شرکتی که در آن درخواست دادهاید جلو میرود.
البته شرکتی که برای در خواست بادیگارد به آن مراجعه میکنید هم نقش مهمی در آسان‌تر شدن هر چه بیشتر این فرآیند برای شما دارد.
مرکزی که در ابتدا مشاوره صحیح و شفافی به شما بدهد و خود هماهنگی‌های لازم را انجام داده و سپس متخصص را ارسال کند، مطمئناً کار شما را بسیار راحت‌تر خواهد کرد.
استخدام محافظ حرفه‌ای و بادیگارد چه شرایط و هزینه‌ای دارد؟

برای داشتن محافظ شخصی خیلی باید هزینه کنیم؟

در شرکت آریاگارد هدف ما فراهم کردن زندگی بهتر به وسیله تامین آرامش و امنیت شماست و به هیچ عنوان قرار نیست مسائل مالی ما را از هدف اصلی آریاگارد که همان تامین آسودگی و حال خوب شما است، دور کنند. به همین خاطر ما همواره در تلاش هستیم با مبلغی کاملا تواقفی که رضایت طرفین را به همراه دارد، لبخند رضایت را بر لبان شما بنشانیم و خدمترسانی خود را تداوم و گسترش دهیم.
پس هزینه استخدام بادیگارد مسلح آخرین چیزی است که باید به آن فکر کنید و نگرانش باشید.

آریاگارد آرامش و امنیت شما را تضمین میکند.

ما در آریاگارد در سه مرحله، با توجه به هدفی که از استخدام بادیگارد دارید، محافظ شخصی مناسب‌تان را انتخاب و متخصص موردنظر شما را ارسال می‌کنیم.
مرحله اول مشاوره است. در این مرحله، شما هدف و انتظاراتی را که دارید را به همکاران ما بیان میکنید. همکاران ما هم توضیحات کاملی از هزینه و روند طی شدن این پروسه در اختیار شما قرار میدهند و ابهامات‌تان را به طور کامل بر طرف میکنند تا با دیدی باز تصمیم بگیرید.
مرحله بعدی هماهنگی است. در این قسمت روز، ساعت و بقیه مواردی که نیاز به هماهنگی دارد در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود.
و در آخر هم متخصص ما با تمرکز و آمادگی جسمانی بالا در محل حضور می‌یابد تا تامین کننده آرامش و امنیت شما باشد.

محتوای این پست چطور بود؟

بر روی ستاره جهت رای دهی کلیک کنید!

متوسط رای 3.9 / 5. تعداد رای: 13

هنوز کسی نظری نداده است !

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما تماس بگیرید

تماس بگیرید