استخدام راننده خانوادگی در تهران در سال 1401

استخدام راننده خانوادگی قابل اعتماد | مجموعه آریاگارد

3.3
(7)

مشکلات رانندگی در بزرگ‌ شهری نظیر تهران بر کسی پوشیده نیست. رفت و آمد با ماشین در تهران، به دلیل شلوغی و ترافیک همیشگی مسیر‌های شهر، باعث خستگی جسمی و اختلال در زمان‌بندی برنامه‌هایمان می‌شود. از طرف دیگر، نیاز روزمره ما به رانندگی برای جا‌به‌جایی در سطح شهر باعث می‌شود که بر طرف کردن این مشکل، سخت تر از آنچه که هست به نظر برسد. 
یکی از راه‌هایی که خانواده‌ها به منظور رهایی از دغدغه رفت و آمد پیش رو دارند، استخدام راننده‌ خانوادگی است. راننده خانوادگی، جدا از جا‌به‌جایی خانواده در مقاصد مورد نظرشان، وظایف دیگری نیز بر عهده دارد. در این مطلب از مجموعه‌ی آریاگارد در مورد شرایطی که ممکن است شما را نیازمند استفاده از راننده شخصی کند صحبت می‌کنیم و به شرح وظایف و شرایط یک راننده خوب می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

در چه شرایطی به راننده خانوادگی نیاز پیدا می‌کنیم؟

امروزه، با گسترش تکنولوژی و افزایش سرعت زندگی، زمان بیشتر از همیشه برای افراد اهمیت دارد. هنگامی که از «نداشتن زمان کافی» صحبت می‌کنیم اغلب منظورمان این نیست که برای انجام کار های روزمره و برنامه های کاری خود زمان کافی نداریم. نداشتن زمان کافی هنگامی اهمیتش را نشان می‌دهد که ما وقتی برای رسیدن به سرگرمی ها و زمان شخصی خود پیدا نمی‌کنیم و یا کمیت و کیفیت اوقاتی که در کنار عزیزان خود می‌گذرانیم کاهش پیدا می‌کند. در این مواقع است که متوجه زمان هایی (هرچند کوتاه) می شویم که مشغول انجام کار های غیر ضروری هستیم.

یکی از این کار های غیر ضروری که وقت و انرژی بسیاری از ما می‌گیرد، رانندگی و نشستن های طولانی مدت و طاقت فرسا پشت فرمان ماشین است.

 اگر شما هم فعالیت زیاد و ساعت کاری طولانی دارید، استخدام راننده شخصی می‌تواند انرژی بسیاری برای شما ذخیره کند. هنگامی که فرصت نمی‌کنید اعضای خانواده خود را در مسیر همراهی کنید، یا به دلیل فعالیت‌های مختلف اعضای خانواده در خارج از منزل به راننده‌ی دیگری احتیاج دارید، استخدام راننده‌ای خانوادگی با مهارت بالا در انجام مسئولیت های مختلف، گزینه ای مناسب پیش روی شماست.

استخدام راننده خانوادگی در شرایط خاص:

نیاز برخی افراد به راننده خانوادگی، به دلایلی متفاوت است. برای مثال افراد خاص، برای ارتقا امنیت خود و خانوادشان، در رفت و آمد‌های روزمره به استخدام راننده خانوادگی نیاز پیدا می‌کنند. طبیعتاً راننده‌ای که برای دلایل امنیتی استخدام می‌شود به مهارت‌های ویژه‌ای مسلط است که او را برای انجام مسئولیتش آماده می‌کند.

با استخدام راننده‌ی خانوادگی امنیت اعضای کم‌توان خانواده خود را تضمین می‌کنید| آریاگارد

بیماران خاص که شرایط رانندگی ندارند و یا افراد کهن سالی که قادر به رانندگی نیستند، طیف دیگری از متقاضیان استخدام راننده‌ خانوادگی را تشکیل می‌دهند. در این موارد اهمیت عملکرد راننده هنگام ورود فرد ناتوان به ماشین و خروج از آن، و همچنین توانایی او در انجام کار هایی که فرد بیمار یا کهن سال به تنهایی از عهده‌شان بر نمی‌آید افزایش می‌یابد.

مزیت های استفاده از راننده خانوادگی:

خدماتی که راننده خانوادگی ارائه می‌دهد فراتر از رانندگی و رساندن شما به مقصد مورد نظر است. مهارت هایی که یک راننده خانوادگی حرفه ای بر آنها مسلط است، می‌تواند برای شما مزیت هایی به همراه داشته باشد که خدمات حمل و نقل دیگر نظیر تاکسی و یا سرویس های شخصی قادر به ارائه آنها نیستند. 3 مورد از مزایای استخدام راننده شخصی را در ادامه با هم می‌خوانیم:

1. استخدام راننده خانوادگی چگونه به کاهش نگرانی و آرامش بیشتر ما کمک می‌کند؟

واگذار کردن مسئولیت رانندگی به فردی که در این کار مهارت و تجربه ی کافی دارد، فشار گرفتار شدن های طولانی مدت پشت ترافیک های تهران و خستگی رانندگی پس از یک روز طولانی کاری را نیز از روی دوش شما برمیدارد. علاوه بر آن، شما و خانوادتان اضطراب حضور به موقع در مقصد را نیز کمتر تجربه کرده و ذهنتان برای انجام برنامه های روزانه باز تر و آماده تر خواهد بود.

2. تجربه کارآمدی، رفاه و امنیت بیشتر، با استخدام راننده ‌برای خانواده:

با استخدام راننده‌ خانوادگی مطمئن و حرفه‌ای، ضمن آنکه امنیت خانواده خود را هنگام جا به جایی در مسیر تا حد زیادی تضمین می‌کنید، می‌توانید سطح کارآمدی خود و اعضای خانوادتان را نیز ارتقا دهید. به این فکر کنید که دیگر نیازی نیست شما یا هیچ کدام از اعضای خانوادتان منتظر رسیدن سرویس های مختلف حمل و نقل از جمله تاکسی، اسنپ، تپسی، اتوبوس و یا مترو باشید؛ اختلال در برنامه هیچ کدام از سرویس های ذکر شده برنامه های شما را بهم نمی‌ریزد و نگرانی جا به جایی و رسیدن به مقصد در زمانی معین از زندگی شما حذف می‌شود. بدون شک اجرای موراد ذکر شده در افزایش کارآمدی شما و خانوادتان به عنوان یک کل، تاثیر به سزایی گذاشته و برای شما رفاه و آسایش به همراه دارد.

با استخدام راننده شخصی زمان بیشتری برای انجام کارها در مسیر خواهید داشت | آریاگارد

3. استخدام راننده خانوادگی و افزایش عمر مفید

واقعیت این است که بیشتر کار های ما امروزه از طریق تلفن های همراه صورت می‌گیرد. این امر موقعیتی را برای ما فراهم ‌می‌کند که بتوانیم بخشی از کارهایمان را در زمانی که ممکن است در مسیر تلف شود، به انجام برسانیم. اگر کسی باشد که شما را در مورد رسیدن به موقع به مقصد مطمئن سازد و در راه فضایی امن فراهم کند که در آن با اطمینان از حفظ حریم خصوصیتان بتوانید به کار های شخصیتان بپردازید، قطعاً می‌توانید از این فرصت استفاده کنید و کارآمدی خود را افزایش دهید.

وظایف راننده خانوادگی:

وظیفه ی اصلی یک راننده خانوادگی، حفط امنیت و آرامش اعضای خانواده هنگام رفت و آمد های روزمره است. اجرای همین مسئولیت به ظاهر ساده در گرو عوامل مختلفی از جمله تسلط راننده به مسیر و ایجاد رابطه ای امن با اعضای خانواده است. 6 مورد از مهمترین این عوامل عبارت است از:

1. راننده خانوادگی خوب و شناخت کامل مسیرهای رفت و آمد:

بخشی از عمر هر کدام از ما در عبور و مرور از راه های اشتباهی و یا پر رفت و آمد، به هدر می‌رود. حال آنکه با کمک یک راننده راه بلد و مسلط به مسیرها، می‌توانیم زمان چشمگیری را ذخیره نموده و راحت تر به برنامه های خود برسیم.

در واقع با استخدام راننده خانوادگی، عمر مفید خود را افزایش می‌دهیم.

دیگر مزیت آشنایی راننده با مسیرهای رفت و آمد آن است که هنگام رو به رو شدن با شرایط بحرانی می‌تواند بهترین تصمیم را گرفته و امن‌ترین و کوتاه‌ترین مسیر برای به انجام رساندن وظیفه‌اش را انتخاب کند.

2. راننده خانوادگی و نقش او در ورود و خروج از وسایل نقلیه:

این مورد وظیفه تمام راننده های خانوادگی‌ست، راننده باید با مهارت و آداب لازم برای انجام این مسئولیت آشنا باشد. اهمیت این مسئولیت در خانواده‌هایی با شرایط ویژه بیشتر به چشم می‌آید. راننده‌ای که درخدمت خانواده‌هایی با فرزندان کم سن و سال است و یا برای خانواده‌هایی کار می‌کند که برخی از اعضای آنها به دلیل شرایطی خاص قادر نیستند به تنهایی به ماشین سوار یا از آن پیاده شوند، باید همواره برای یاری رساندن به آنها آمده باشد.

3. آیا راننده خانوادگی، خرید و کارهایی از این دست هم انجام می‌دهد؟

گاهی اوقات تنها مسئولیت یک راننده خانوادگی، جا به جایی افراد نیست. انتقال وسایل و حتی پیام، انجام خرید و همراهی برخی اعضای خانواده در موقعیت های خاص، از جمله مسئولیت های دیگری است که ممکن است بسته به نیاز خانواده به راننده واگذار شود. دریافت چنین مسئولیت هایی به طور مستقیم به اعتمادی که بین راننده و خانواده شکل می‌گیرد مرتبط است اما راننده باید در هر زمان آمادگی انجام هر یک از این درخواست ها را داشته باشد.

4. نقش راننده خانواده در حمل وسایل هنگام ورود و خروج از وسیله نقلیه:

حمل وسایل شخصی افراد خانواده، خرید ها و در برخی مواقع وسایل سنگین تری مثل چمدان ها از دیگر وظایفی یک راننده خانوادگی است. انجام این مسئولیت به بهترین شیوه، نیازمند آن است که راننده از سلامت جسمی کامل و دقت و توجه کافی برخوردار باشد.

راننده خانوادگی به شما در حمل وسایل شخصیتان کمک می‌کند| آریاگارد

5. حفظ حریم شخصی و مکالمات خصوصی خانواده:

راننده ای که مدت زمانی طولانی را با اعضای خانواده سپری می‌کند، حریم اسرار آنهاست. برقراری رابطه ای حرفه ای و کارآمد با اعضای خانواده و ایجاد فضایی امن و سرشار از اعتماد برای خود و خانواده ای که به آنها خدمت می‌کند، از ویژگی های یک راننده خانوادگی خوب است؛ فضایی که به نفع دو طرف رابطه است و راحتی و اطمینان هر دو طرف را به دنبال دارد.

6. راننده خانوادگی و نگهداری از وسیله نقلیه:

در اغلب موارد، وسیله‌ نقلیه توسط فرد استخدام کننده در اختیار راننده خانوادگی قرار می‌گیرد؛ اما وظیفه حفظ و نگهداری آن بر عهده راننده است. حفظ نظافت، پیگیری مشکلات فنی و نگهداری اتوموبیل در شرایط استاندارد که امنیت خانواده را تضمین کند از وظایف مهم راننده خانوادگی است.

3 ویژگی مهم یک راننده خانوادگی خوب:

بدیهی است که اولین شرط استخدام یک راننده خانوادگی، مهارت او در رانندگی است اما تنها رانندگی ایمن شرط کافی برای استخدام فرد به عنوان راننده خانوادگی نیست. هر کس ممکن است با توجه به خدماتی که از راننده ی خود انتظار دارد شرایط مختلفی برای استخدام فرد در نظر داشته باشد اما به طور کلی در نظر داشتن موراد زیر به شما کمک می‌کند با اطمینان بیشتری راننده خود را انتخاب کنید.

1. راننده خانوادگی انتخاب کنید که ظاهری آراسته و حرفه ای داشته باشد:

شما یا اعضای خانودتان را  بیشتر فعالیت های‌ روزمره خود را با همراهی راننده خانوادگی به انجام می‌رسانید. یقینا به همراه داشتن راننده ای با ظاهر آراسته و رسمی، بر وجهه ی اجتماعی و تصور جامعه از شما تاثیر گذار است. به همان میزان راننده که فاقد ویژگی های ظاهری حرفه ای باشد، می‌تواند جایگاه اجتماعی شما به عنوان کسی که او را استخدام کرده است را به خطر می‌اندازد.

2. دقت کنید که راننده منتخب شما توانایی کار در ساعات غیرمعمول را داشته باشد:

انعطاف فرد در پذیرفتن ساعات کاری غیر معمول از دیگر شرایطی است که باید هنگام استخدام راننده‌ خانوادگی در نظر داشته باشید. خانواده هایی که هر کدام از اعضای آن در طول روز فعالیت های مختلفی انجام می‌دهند و نیاز به کسی دارند که آنها را به مقصد مورد نظر برساند و همچنین افرادی که بیشتر روز را در محل کار به سر می‌برند و انجام فعالیت های شخصیشان را به پس از اتمام ساعت کاری موکول می‌کنند به راننده ای نیاز دارند که خارج از زمان معمول نیز قادر به خدمت رسانی باشد. همین مسئله‌ی مشغول بودن اعضای خانواده سبب می‌شود فعالیت های جانبی و تفریحی خانواده به روز های آخر هفته محدود شود که باز هم نیازمند همراهی راننده با آنها و تمایل او به کار در آخر هفته هاست.

راننده‌ی خانوادگی ظاهری آراسته و حرفه ای دارد| استخدام راننده خانوادگی در آریاگارد

3. راننده خانوادگی استخدام کنید که مقید به زمان باشد:

 در اغلب موارد دلیل اصلی خانواده ها برای استخدام راننده‌ی شخصی رسیدن به برنامه های روزانه خود در زمان معین است. راننده ای که نتواند در زمان مقرر در محل تعیین شده حضور پیدا کند یا اینکه نتواند همراه خود را به موقع به مقصد برساند، نمی‌تواند به عنوان راننده خانوادگی مفید واقع شود.

مهم ترین ملاک استخدام راننده خانواده

اما جدا از تمام ویژگی هایی که ذکر کردیم، مهم ترین ملاک شما در استخدام راننده خانوادگی طبیعتاً باید قابل اعتماد بودن او باشد. راننده خانوادگی فردی است که شما جا به جایی فرزندانتان، یا انتقال پیام های مهمتان را به او می‌سپارید، بنابراین نمی‌توان در انتخاب چنین نقش مهمی سرسری عمل کرد و لازم است که در صورت تمایل برای استخدام راننده خانوادگی، پس از انجام تحقیقات لازم، از مجموعه‌های معتبر در این زمینه راننده بگیرید.

اگر شما هم فکر می‌کنید داشتن یک راننده خانوادگی در افزایش رفاه حال شما و عزیزانتان موثر است، مجموعه آریاگارد برای شما شرایط استخدام یک راننده مطمئن و با تجربه را فراهم می‌نماید.

درخواست مشاوره

اگر در مورد استخدام راننده‌ی خانوادگی یا محافظ شخصی سوال دارید، می‌توانید از خدمات مشاوره آریاگارد استفاده کنید.

محتوای این پست چطور بود؟

بر روی ستاره جهت رای دهی کلیک کنید!

متوسط رای 3.3 / 5. تعداد رای: 7

هنوز کسی نظری نداده است !

6 دیدگاه

 • سلام وقتتون به خیر
  ببخشید می‌خواستم بدونم هزینه ش با توجه به خدماتی که مدنظرمونه متفاوت میشه؟ یا یه هزینه ثابت داره، مثلاً ساعتی باید پرداخت کنیم

  • سلام فریماه عزیز
   بله هزینه متفاوته و بستگی به میزان رفت و آمد داره، اگر تمایل دارید میتونید برای کسب اطلاعات دقیق تر در مورد هزینه، با این شماره تماس بگیرید: 02191035413

 • من میخوام برای بچه هام راننده بگیرم که ببرتشون مدرسه و کلاسای تابستونی شون، نمی دونم حالا راننده معمولی بهتره بگیرم یا بادیگارد، پیشنهاد شما چیه؟

  • سلام خانم تهرانی عزیز
   راننده هایی که مجموعه آریاگارد برای خانواده ها در نظر داره قابل اعتماد هستن و می تونن پاسخگوی نیازهای شما باشن، اما اگر در شرایطی هستید که مراقبت بیشتری می‌خواید ما میتونیم راننده ای رو در اختیار شما قرار بدیم که مهارت های بادیگاردی هم داشته باشن. پیشنهاد میکنم فرم مشاوره ما رو پر کنید یا با شماره 02191035413 تماس بگیرید و موقعیتتون رو توضیح بدین تا مناسب ترین خدمات رو دریافت کنید.

 • شما چطور میتونید ضمانت کنید کار راننده هاتون رو؟ بالاخره سپردن خانواده به یک نفر اعتماد بالایی میطلبه…

  • سلام آقای رحیمی محترم
   بله نگرانی‌تون رو درک میکنم. زمانی که شما برای استخدام راننده اقدام می‌کنید، ما با حوصله به تمام سوالاتتون پاسخ میدیم و جای هیچ شک و شبهه ای باقی نمی‌مونه. ضمناً مجموعه ما مدت هاست تو این زمینه فعالیت داره و اعتبارش رو به دست آورده به همین دلیل با خیال آسوده تری می‌تونید از خدمات ما بهره ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما تماس بگیرید

تماس بگیرید