هزینه اسکورت ماشین تشریفات در سال 1401

اسکورت ماشین در تهران | بهترین بادیگاردها با آریاگارد

2
(5)

اسکورت ماشین تشریفات در مواقع مختلفی از جمله رفت و آمد شخصیت‌های برجسته و مشهور، همراهی ماشین عروس در جشن‌های عروسی، انتقال سلبریتی‌ها و بازیگران به جشنواره‌های مختلف و اسکورت مهمانان خارجی (خصوصاً مهمانان سیاسی) از فرودگاه به مقصد مورد نظر کاربرد دارد. 

این مراسم عموماً با استفاده از موتور سیکلت‌های سنگین و ماشین‌های بسیار شیک و لوکس صورت می‌گیرد. شاید برای شما پیش آمده باشد که در رفت و آمدهای روزانه خود، ماشین یکی از افراد مهم سیاسی را دیده باشید که با اسکورت تشریفاتی در حرکت است. این مراسم جلوه بسیار زیبایی دارد و همواره توجه مردم را به خود جلب می‌کند.

چه افرادی نیاز به استفاده از اسکورت تشریفات دارند؟

اسکورت ماشین تشریفات در شرایط مختلفی کاربرد دارد.

شما ممکن است به سبب جایگاه اجتماعی و یا شغلی که دارید، با مهمانان ویژه و اشخاص برجسته‌ای در ارتباط باشید. اگر اینطور باشد، می‌توانید با استفاده از سرویس اسکورت، مهمان ویژه‌ی خود را با سلامت کامل از مبدا به مقصد رسانده و حتی مجددا با همین تشریفات به مقصد دیگری انتقال دهید.

در ادامه، با هم با کاربردهای متعدد اسکورت ماشین تشریفات آشنا می‌شویم:

اسکورت ماشین تشریفات در جشن‌ های عروسی

تصور کنید زمانی که در ماشین عروس خود نشسته‌اید، در اطراف خود موتورها و خودروهای مختلفی خودروی شما را تا محل برگزاری جشن همراهی کنند. این حس شگفت انگیز نه تنها در زمان جشن، بلکه در زمان مشاهده فیلم عروسی نیز احساس باشکوهی را منتقل می‌کند.

شاید برای شما نیز تصمیم به اینکه در جشن عروسی‌تان از اسکورت تشریفات برای ماشین عروس خود استفاده کنید یا خیر، دشوار باشد. اولین مسئله‌ای که در این زمینه باید مد نظر خود داشته باشید طبیعتا هزینه است. اما در کنار هزینه، به تفاوتی که این تصمیم برای جشن شما به ارمغان می‌آورد دقت کنید.

اسکورت ماشین عروس به تنهایی این پتانسیل را دارد که جشن عروسیِ شما را از دیگر جشن‌ها، متفاوت‌تر و خاص‌تر جلوه دهد. 

همیشه از اسکورت‌های تشریفات در جشن‌های عروسی استفاده نمی‌شود. گاهی اهمیت استفاده از این سرویس بیشتر از یک جشن است و حفظ جان فرد در وهله اول قرار می‌گیرد.

اسکورت شخصیت های برجسته سیاسی و افراد دیپلمات

همه‌ی ما وقتی در خیابان‌های شهر گروه اسکورت تشریفات را می‌بینیم، ابتدا به یاد شخصیت‌های سیاسی می‌افتیم. این ایده در اکثر مواقع صحیح است. به عبارت دیگر، اکثر گروه‌های اسکورت در حال همراهی یک فرد دیپلمات یا سیاسی تا مقصد مورد نظر هستند.

اسکورت بازیگران و سلبریتی ها | استخدام محافظ شخصی

همه‌ی مقامات بلند پایه‌ی داخلی و خارجی کشور پس از ورود به کشور باید تا محل مورد نظرشان اسکورت شوند. چرا که احتمال سوء قصد به جان این افراد زیاد است. در نتیجه همراهی بادیگارد و اسکورت برای حضور در سطح شهر و مکان‌های مختلف برای آنها الزامی‌ست.

خودروهایی که در این مراسمات برای این افراد مورد استفاده قرار می‌گیرد باید ویژه، لوکس و ایمن باشند. نیروهای به کار گرفته شده در اجرای این مراسم نیز باید دقیق، مراقب و مطمئن بوده و دوره‌های خاصی را گذرانده باشند.

اسکورت بازیگران، افراد مشهور و سلبریتی ها

گاهی لازم است برخی از بازیگران و هنرمندان نیز با استفاده از سرویس اسکورت تشریفات به مقصد مورد نظر خود منتقل شوند. این گزینه برای این افراد بیشتر جنبه‌ی حفظ پرستیژ و جایگاه اجتماعی دارد. هرچند که در برخی از موارد نیز جنبه‌های امنیتی مطرح است. بازیگران عموماً از این سرویس برای حضور در مهمانی‌های خاص یا جشنواره‌های ویژه استفاده می‌کنند. همچنین بازیگران با استخدام بادیگارد شخصی، امنیت خود را نیز در تمام طول مراسم تضمین می‌کنند.

حضور سلبریتی ها با همراهی بادیگارد و اسکورت ماشین تشریفات، باشکوه تر جلوه‌گر می‌شود.

اسکورت تشریفاتیِ ورزشکاران برتر کشور

تیم‌های ورزشی متعددی هر سال ممکن است برای حضور در بازی‌ها و نشست‌های مختلف وارد کشورمان شوند. یکی دیگر از مراسم‌هایی که اسکورت تشریفات در آنها دیده می‌شود، اسکورت این عزیزان است. ورزشکاران داخلی نیز ممکن است برای حضور در این مجالس و در رفت و آمدهایشان مایل به استفاده از اسکورت تشریفاتی و یا بادیگارد شخصی باشند.

اسکورت و محافظ شخصی ورزشکاران در تهران | آریاگارد

در سال‌های اخیر، متاسفانه شاهد اتفاقات ناگوار و حواشی متعددی حین تردد ورزشکاران عزیزمان به ورزشگاه‌ها و باشگاه‌های مختلف بوده‌ایم. این دسته وقایع اهمیت اسکورت تشریفات ماشین را بیش از پیش ثابت می‌کند. چرا که با همراهی محافظ شخصی و اسکورت، می‌توان میزان بروز این اتفاقات را تا حد چشمگیری پایین آورد.

اسکورت مهمانان ویژه از هتل تا فرودگاه

از نشست‌های خبری گرفته تا سمپوزیوم‌های علمی و کنگره‌های مختلف، ممکن است گاهی مهمانان ویژه‌ای از خارج از کشور برای حضور در این مراسم‌ها به کشور دعوت شوند. طبیعتا دعوت این مهمانان ویژه، آیین و رسومات خاص خود را دارد.

یکی از مسئولیت‌هایی که فرد دعوت کننده در قبال مهمانان خود دارد، حفظ جان و امنیت آنهاست. به همین جهت، سرویس اسکورت تشریفات ویژه‌ای برای همراهی مهمانان از فرودگاه تا مقصد مورد نظر در نظر گرفته شده تا مهمان و میزبان بتوانند در نهایت آرامش به مراسم خود بپردازند.

رانندگان و بادیگاردهای حاضر در یک تیم تشریفات باید دوره دیده و حرفه‌ای باشند. این افراد باید از اندام‌های تنومند و ورزیده‌ای بهره‌مند باشند و دوره‌های دفاع شخصی را به‌طور کامل سپری کنند. در این صورت، امنیت فرد تا آخرین لحظه حضور در کشور تامین می‌شود و آبروی میزبان و کشور عزیزمان در سطح بین‌المللی حفظ خواهد شد.

اهمیت هوشیاری و سلامتی رانندگان اسکورت ماشین تشریفات

یکی از مهم‌ترین مسائل در زمینه اسکورت ماشین تشریفات این است که رانندگان آن کاملاً بیدار و هوشیار باشند. این افراد دائما در حال ماموریت هستند و ممکن است خستگی مفرط داشته باشند. چنانچه این خستگی مدیریت نشود جان شخصیت به خطر می‌افتد.

یکی از بهترین راه هایی که خستگی و خواب‌آلودگی را از فرد دور می‌کند، مصرف قهوه است. نوشیدن قهوه، باعث هوشیاری اعضای تیم شده و از بروز هر گونه خطری جلوگیری خواهد کرد.

همچنین مصرف منظم قهوه باعث حفظ سلامت قلب و کبد می‌شود. سلامتی یک راننده اسکورت و یک بادیگارد نیز به اندازه هوشیاری و بیداری او حائز اهمیت است. به همین دلایل، در تمام جهان مصرف قهوه عضو جدایی ناپذیر برنامه‌ی روزانه‌ی بادیگارد‌هاست.

2 عامل مهم در تعیین هزینه اجاره اسکورت ماشین تشریفاتی

هزینه اسکورت تشریفات خودروهای مختلف متفاوت است. موارد بسیاری در تعیین هزینه تاثیرگذارند؛ مثل زمان اسکورت خودرو، موتورهای مورد اجاره و… البته از آنجا که نام این سرویس «تشریفاتی» است، طبیعتاً هزینه بالایی نیز دارد. افرادی نیز این سرویس را انتخاب می‌کنند که از وضعیت مالی مناسبی برخوردار هستند.

استخدام بهترین محافظ ها در تهران | آریاگارد

برای انتخاب یک گروه برای اسکورت خودروی خود در جشن عروسی و یا هر مناسبت دیگری، گزینه‌های مختلفی برای شما روی میز است. بر اساس اینکه چه مواردی را انتخاب کنید، هزینه‌‌ی اسکورت شما نیز متفاوت خواهد بود. در ادامه با دو معیار تعیین کننده هزینه اسکورت بیشتر آشنا می‌شویم.

1. نوع خدمات اسکورت و نوع وسایل نقلیه

یکی از مسائلی که در تعیین هزینه اسکورت ماشین تشریفات تاثیرگذار است، نوع خودرو و موتورسیکلت است. تعداد آنها نیز در این قسمت حائز اهمیت بوده و هرچه تعداد موتورها یا خودروهای تشریفات بیشتر باشد، هزینه نیز بالاتر خواهد رفت. ممکن است شما بخواهید برای اسکورت خودروی خود تنها از موتورسیکلت و یا خودروهای تشریفات استفاده کنید. اما برخی دیگر از افراد مایل‌ هستند از هر دو نوع وسیله نقلیه برای اجرای این مراسم بهره‌مند شوند. این مسئله کاملاً طبق سلیقه شخصی شما اجرا خواهد شد.

2. زمان اجاره گروه اسکورت

دومین مورد موثر بر هزینه دریافت خدمات اسکورت، ساعاتی‌ست که شما خودروها و یا موتور سیکلت‌ها را اجاره می‌کنید. شما به مدت 8 ساعت می‌توانید این ماشین‌ها را اجاره کنید. این 8 ساعت، هزینه مشخصی هم دارد. اما اگر شما قصد دارید که بیشتر از این مدت خودروهای اسکورت تشریفات را برای همراهی ماشین خود اجاره کنید، طبیعتاً هزینه آن بیشتر می‌شود.

خدمات اسکورت ماشین تشریفات | آریاگارد

دریافت خدمات اسکورت ماشین تشریفات، از گروه حفاظتی آریاگارد

انتخاب گروه اسکورت و استفاده از همراهی این گروه در جشن‌های عروسی یا رفت و آمد شخصیت‌های مختلف نیازمند دقت و حوصله زیاد است.

حتماً مطمئن شوید مجموعه ای را برای این منظور انتخاب می‌کنید که به این حرفه وارد بوده و دارای مهارت کافی هستند. چرا که امنیت جان و مال شما برای مدت زمان مشخصی به دست این گروه سپرده خواهد شد.

ما در مجموعه آریاگارد کوشیده ایم، شرایط را برای ارائه با کیفیت ترین خدمات اسکورت ماشین و محافظت شخصی فراهم کنیم و خوشبختانه طی سالهای فعالیتمان توانسته ایم آرامش و امنیت افراد بسیاری را تامین کرده و در برگزاری با شکوه مراسم ها در کنار هموطنانمان باشیم.

محتوای این پست چطور بود؟

بر روی ستاره جهت رای دهی کلیک کنید!

متوسط رای 2 / 5. تعداد رای: 5

هنوز کسی نظری نداده است !

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما تماس بگیرید

تماس بگیرید