چه زمانی می‌توان از خدمات اسکورت ماشین استفاده کرد؟ | موسسه آریاگارد

اسکورت ماشین بادیگارد گلزار - آریاگارد

5
(5)
تا به حال تجربه‌ی اسکورت شدن ماشین شخصی‌تان با چند عدد خودروی لوکس و خدمات درجه‌یک داشته‌اید؟ مواقع مختلفی در طول زندگی یک فردِ خوش‌شانس ممکن است باعث شود تا این موقعیتِ هیجان‌انگیز پیش آید. البته اگر یک شخصیت سیاسی مهم باشید، دائما در حال تجربه‌ی آن هستید!
شرایط و مسائل مختلفی می‌تواند باعث شود افراد از خدمات اسکورت ماشین استفاده کنند. زمانِ استفاده از این خدمات را می‌دانید؟ چه افرادی و در چه مواقعی از خدمات اسکورت ماشین استفاده می‌کنند؟ اگر مایل هستید که در این زمینه مطالعه کنید، تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

خدمات اسکورت ماشین در چه مواقعی کاربرد دارد؟

خب شاید نگاهِ شما به اسکورت ماشین به‌عنوان نوعی تفریحِ جذاب یا کوتاه مدت باشد. اما برای بعضی از افراد اینطور نیست. در واقع افراد سیاسی، بازیگر‌ها یا کسانی که موقعیت‌های حساسی دارند، مجبور هستند که تقریبا برای تمام رفت و آمدهای خود از خدمات اسکورت ماشین استفاده کنند. علت استفاده از این سرویس رو می‌دانید؟
حتما در ژانرهای مختلف فیلم‌های سینمایی، توجه‌تان به اسکورت ماشین شخصیت‌های مهم جلب شده است. این افراد به‌خاطر موقعیت حساسی که دارند، مجبور هستند که در تمام رفت و آمدهای خود مراقبت های ویژه‌ای داشته باشند.

اگر کلاینت در موقعیت بحرانی رانندگی کند، ممکن است مهارت لازم برای دفع خطر رو نداشته باشد و شرایط را وخیم‌تر کند.

شاید در رفت و آمدهای افراد عادی، شخص بیگانه‌ای به جان‌شان تعرضی نکند یا شرایط بحرانی‌ای را برای آن‌ها رقم نزند. اما عبور و مرور در سطح شهر یا حتی بین شهرهای مختلف برای شخصی که موقعیت حساسی دارد، پیچیده‌تر می‌شود.
می‌شود بدون مراقبت و برنامه‌ریزی قبلی، بحران‌ها را مدیریت کرد؟‌ طبیعی‌ست که وقتی فردی، به هر دلیلی، از جانب غریبه‌ها احساس خطر می‌کند، باید از قبل به فکرِ یک چاره‌ی اساسی برای دفع این خطر باشد. گروه اسکورت به خوبی این توانایی را دارند که از این اشخاص کاملا محافظت کنند و مراقب تمام جوانب باشند.
به طور کلی می‌شود گفت افرادی که از خدمات اسکورت ماشین برای رفت و آمدهای داخل یا خارج شهری خود استفاده می‌کنند، عده‌ی مشخصی هستند. بر همین اساس هم می‌شود کاربردهای استفاده از خدمات اسکورت را به گروه‌های زیر دسته بندی کرد:

  • رفت و آمد افراد سیاسی یا دیپلمات
  • همراهی بازیگران و ورزش‌کاران با خدمات اسکورت ماشین
  • اسکورت ماشین مهمانان ویژه خارجی از فرودگاه
  • اسکورت ماشین عروس و ارائه خدمات در جشن‌ها
  • انتقال اشیاء قیمتی و سِرّی به مکان‌های مختلف
استخدام بادیگارد و اسکورت ماشین | مرکز حفاظتی آریاگارد

1.اسکورت هنگام رفت و آمد افراد سیاسی یا دیپلمات

افراد سیاسی و شخصیت‌های مهم یک کشور همیشه و در هر لحظه‌ای در معرض خطر هستند. این افراد چه توسط عوامل داخلی و چه عوامل خارجی ممکن است مورد دستبرد قرار بگیرند یا حتی به جان آن‌ها سوءقصدهای سنگین و برنامه‌ریزی شده صورت بگیرد. اینجا و برای این افراد، مراقبت و پیش‌بینی خطرات، حرف اول را می‌زند.
اگر از قبل فکر خیلی از بحران‌ها رو نکرده باشیم، طبیعی‌ست که در مواجهه با آن‌ها دچار شوک شویم. طبیعی‌تر از آن هم این است که در اثر این شوک‌زدگی، نتوانیم انتخاب درستی داشته باشیم و در نتیجه، نیت شوم این سوءقصد عملی می‌شود.
اما شوک برای اعضای تیم اسکورت معنایی ندارد. راننده‌های این گروه از مهارت و دقت بسیاری بالایی برخوردارند و حواس‌شان همیشه به تمام جنبه‌هاست. به همین دلیل خیلی سریع نشانه‌ها شناسایی می‌شوند و پیش از وقوع حادثه، خطر رفع می‌شود.
استفاده از تیم اسکورت برای عبور و مرورهای مختلف افراد سیاسی و دیپلمات‌ها، یکی از ضروری‌ترین امکانات زندگی این افراد محسوب می‌شود و این افراد همیشه از مشتری‌های ثابت و اصلی مجموعه‌های حفاظتی هستند.

2.همراهی بازیگران و ورزش‌کاران با خدمات اسکورت ماشین

رقابت در همه‌جای این کره خاکی و در زمینه‌های مختلف وجود دارد؛ خصوصا در رشته‌های ورزشی. البته که رقابت سالم خیلی هم خوب است، اما همیشه هم رقابت‌ها سالم نیستند و در بسیاری از مواقع، می‌توانند خطرآفرین باشند.
ورزش‌کارهای کشور ما در شهرها و کشورهای مختلف برای شرکت در مسابقات حضور پیدا می‌کنند و با تمام توان سعی دارند برای تیم و کشور خود افتخارآفرین باشند. اما در این بین ممکن است از سمت تیم حریف یا بعضی از افرادسودجو علیه این عزیزان سوءقصدهایی صورت گیرد تا نتیجه‌ی مسابقه عوض شود.
دلایل دیگری نیز ممکن است آنسوی این اقدامات باشد. اما در مجموع، می‌شود با استفاده از خدمات اسکورت ماشین ورزشکاران، این خطرات را مدیریت کرد تا هدفِ مهاجم‌ها عملی نشود.
این مسئله درباره بازیگرها هم می‌تواند صادق باشد. البته که هنرمندها و سلبریتی‌ها عموما جنبه پرستیژیِ استفاده از اسکورت را مدنظر دارند و برای کلاسیک جلوه دادن سبک زندگی‌ خود، از این خدمات بهره می‌برند. اما در کل، با استفاده از تیم اسکورت می‌شود دستبردهای احتمالی به جان این عزیزان را نیز خنثی کرد.

3.اسکورت ماشین مهمانان ویژه‌ی خارجی از فرودگاه

ما در کشوری زندگی می‌کنیم که در زمینه بسیاری از رشته‌های علمی حرفی برای گفتن دارد و پیشرفت مناسبی هم داشته است؛ مثلا در زمینه‌های پزشکی، فنی، ژنتیک، هسته‌ای و… . به همین دلیل است که سمپوزیم‌ها و کنگره‌های مهم بین‌المللی هم خیلی اوقات در کشور ما برگزار می‌شود.
طبیعی‌ست که هر رویداد بین‌المللی، تعدادی مهمان مهم و ویژه‌ی خارجی هم داشته باشد. به دلایل مختلفی از جمله تخریب آبروی کشور میزبان، ترور دانشمندان و… همیشه احتمال سوءقصد به جان مهمانان ویژه وجود دارد. پس رفت و آمد باید حفاظت شده و با کمکِ تیم اسکورت ماشین صورت بگیرد.
هرچند که این عزیزان عموما مدت کوتاهی در کشور حضور دارند، اما در همین مدت کوتاه هم باید در تمام رفت و آمدها از خدمات اسکورت ماشین بهره‌مند باشند. اگر کمترین اتفاقی برای آن‌ها رخ دهد، مسئولیت‌ سنگینی به عهده مسئولین کشور است و آبروی ملی به خطر خواهد افتاد. این گزینه، یکی از مهم‌ترین کاربردهای خدمات اسکورت ماشین محسوب می‌شود.

4.اسکورت ماشین عروس و ارائه خدمات در جشن‌ها

شب عروسیِ همه‌ی افراد پر از خاطره و لحظات خوب و به‌یاد موندنی‌ست. برای برگزاری این جشن، اکثر مردم سعی می‌کنند که بهترین آپشن‌ها در برنامه‌ی این روزِ عزیز لحاظ شود تا انرژی مثبت بیشتری جاری شود. یکی از این آپشن‌های درجه‌یک، اسکورت ماشین عروس است.
وجود موتورسیکلت‌ها و خودروهای لوکس و لاکچری در اطراف ماشین عروسِ شما می‌تواند حس متفاوت و قشنگی را به قلب شما هدیه کند تا هیجان غیرقابل‌وصفی در اولین روزِ آغاز زندگیِ مشترک‌، تجربه کنید.

5.اسکورت انتقال اشیاء قیمتی و سِرّی به مکان‌های مختلف

انتقال پول‌های نقد بانک‌ها از یک به بانک به بانکِ دیگر، با اسکورت خصوصی بانک صورت می‌گیرد. اما گاهی افراد مهم و سرمایه‌دارهای بزرگ با هزینه شخصی خود، یک تیم اسکورت ماشین استخدام می‌کنند تا اشیاء قیمتی مدنظر را از یک نقطه به نقطه دیگر منتقل کنند. در این صورت، امنیتِ این اشیاء در طی مسیر حفظ خواهد شد و دستبردهای احتمالیِ سارق‌ها به نتیجه نمی‌رسد.

نتیجه‌ی کلی از این 5 کاربرد چیست؟

«با استفاده از خدمات اسکورت ماشین، آرامش شما در مواقع حساس، تضمین خواهد شد»

اسکورت ماشین به همراه بادیگارد - آریاگارد

هزینه خدمات اسکورت ماشین در سال 1401 چقدر است؟

حال که با کاربردهای مختلف این خدمات آشنا شدیم، شاید بهتر باشد درباره هزینه‌ها هم بیشتر بدانیم.

برای استخدام یا اجاره تیم اسکورت ماشین، دستِ شما کاملا باز است. یعنی «شما» انتخاب می‌کنید که چه تعداد ماشین، چه مدل ماشین‌ یا موتورسیکلتی در طی مسیر همراهِ‌ شما باشد. حتی مدت زمان اجاره نیز به دست شما تعیین می‌شود. تمام این عوامل، بر هزینه‌ی کلیِ این اقدام تاثیر دارد و مبلغ نهایی نیز به‌نسبت، کاهش یا افزایش دارد.

اما یک نکته‌ی مهم:

یک لحظه چشمتان را ببندید و تهاجم بیگانه‌ها را به مرزهای کشورمون تصور کنید! قطعا حتی تصورِ این لحظه هم ترسناک است. اما در همین لحظه، نیروهای نظامی کشور جانانه و با تمام قدرت‌شون از مرزها دفاع می‌کنند تا کوچک‌ترین صدمه‌ای به مردم کشور وارد نشود. نقشِ تیمِ اسکورت ماشین هم دقیقا مثل همین سربازهای فداکار، سِری و حیاتی‌ست.
پس فراموش نکنید که در هر لحظه از زندگی، امنیت حرفِ اول را میزنه و برای حفظ امنیت، هیچ مبلغ و هزینه‌ای «اضافه» نیست! چون شما در قبالِ این هزینه، امنیت جان و دارایی‌ خود را تضمین می‌کنید. پس بیشترین دقت را هنگام انتخاب یک تیمِ حرفه‌ای و کاربلد صرف کنید و نگران هزینه‌ها نباشید.

ارائه خدمات اسکورت ماشین تشریفات توسط موسسه آریاگارد

آرامشِ عمیقی که بعد از نوشیدن قهوه احساس می‌کنید، یا لذتِ بوییدن قهوه با چشم‌های بسته، ارزشِ لحظه‌های آرامِ زندگی را بهمون یادآور می‌شود. تضمینِ آرامش روان، سلامت جسم و داراییِ شما به عهده تیم اسکورت ماشین شماست. حتما می‌دانید که این مسئولیت آنقدر سنگین و خطیر است که هر شخصی شاید نتواند از عهده‌اش بربیآید. پس در راستای حفظ این آرامش و امنیت چه می‌توان کرد؟
اصلی‌ترین راه‌حل در این زمینه، انتخاب یک مجموعه حفاظتی کارکُشته و ماهر برای استخدام تیم اسکورت است. چون اگر این دقت را هنگام انتخاب نداشته باشید، نتیجه‌ی ماموریت کاملا برعکس می‌شود و امنیتِ داراییِ مالی و جانی‌ شما کاملا به خطر خواهد افتاد. ما در مجموعه آریاگارد، روز و شب با دغدغه‌ی ارائه باکیفیت‌ترین خدمات در تلاشیم تا با ارائه آموزش‌ها و برگزاری دوره‌های مختلف، اعضای تیمِ اسکورت و بادیگاردها را حرفه‌ای‌تر پرورش دهیم. چون تضمینِ آرامش و امنیت شما، وظیفه ماست.
به نظر شما در چه شرایط دیگری می‌توان از اسکورت ماشین بهره‌مند شد؟

محتوای این پست چطور بود؟

بر روی ستاره جهت رای دهی کلیک کنید!

متوسط رای 5 / 5. تعداد رای: 5

هنوز کسی نظری نداده است !

9 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید